| هر چند وقت به چند وقت تارنما به روز رسانی می شود ؟ 

در هر هفته ، تارنما در کمینه ترین حالت ممکن حتما یک بار به روز رسانی و نویسه تازه افزوده خواهد شد و آن نویسه می تواند فیلم ، مستند ، سریال ، موزیک و یا کتاب باشد. (با توجه به آمار گرفته شده دوره ای ، نسبت به نویسه گذاری نویسندگان ، و روراست بودن با کاربران گرامی ، میانگین به روز رسانی تارنما توسط نویسندگان ، سه بار در هفته ثبت شده است.)

| آیا تارنما بخش پشتیبانی دارد ؟ 

بله ، شما می توانید از منوی اصلی تارنما (بالای تارنما) ، از بخش فوتر (بخش پایین تارنما) و نیز از بخش کاربری خود (بخش تیکت) ، در صورتی که به هرگونه مشکلی برخوردید ، تیکت ارسال بفرمایید.

| آیا پس از پایان اشتراک ، می توانم بدون نام نویسی دوباره ، اشتراک تهیه نمایم ؟

بله ، از بخش کاربری –> اشتراک ها ؛ می توانید همان اشتراک را دوباره تمدید و یا سطح اشتراک خود را دگرگون نمایید.

| آیا با گزینش هر پلان ، سطح دسترسی من به همه فایل ها امکان پذیر است ؟

بله ، شما با گزینش هر پلان (یک ماهه ، سه ماهه یا شش ماهه) ، بدون هیچ محدودیتی به همه فایل های درون تارنما ( بیش از 500 گیگا بایت ) دسترسی خواهید داشت . 

| نمی توانم وارد تارنما یا حساب کاربری خود بشوم ؟!

بدبختانه به دلیل حملات هکری و محافظت از تارنما و حساب کاربران گرامی ، ممکن است به صورت اتوماتیک گذرواژه شما تغییر کند و شما نتوانید درون شد نمایید. برای رفع این مشکل کافیست تا از بخش درونشد –> رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ یا از بخش پایین تارنما ، اقدام به دریافت گذرواژه تازه نمایید که ابتدا یک درخواست مبنی بر گرفتن گذرواژه تازه فرستاده می شودکه پس از کلیک بر روی پیوند (لینک) پس از چند لحظه یک گذرواژه پیش فرض برایتان ساخته و به رایانامه اتان (ایمیل) فرستاده می شود و چناچه مایل به درج گذرواژه دلخواه خود می باشید ، می توانید دوباره از بخش کاربری –> پروفایل ، گذرواژه دلخواه خود را درج و ویرایش نمایید. 

| نحوه دسترسی به پیوند فایل ها (لینک فایل ها ) مستقیم است ؟!

خیر ! ، تمامی فایل ها بر روی هاست گوگل درایو بارگذاری (آپلود) شده اند ؛ اما این هاست همانند هاست هایی چون آپلود بوی ، پیکو فایل و … محدودیتی برای تعداد دانلود شما قائل نیست و می توانید بودن محدویت زمانی ، چندین فایل را همزمان دریافت (دانلود) نمایید و راهنمای کامل در این زمینه در ادامه همین نویسه آورده شده است.

دلایل تارنما برای این کار … 

1. همان طور که گفته شد ، فایل های درون تارنما بالای 500 گیگا بایت است و هزینه هاست دانلود  ، به طور میانگین  با فرض ثابت بودن همین حجم ( که رو به افزایش خواهد بود به دلیل گذاشتن نویسه های تازه ) ، ماهیانه حدود 700 هزار تومان (سال 1400) خواهد بود . 

مستندات : تارنمای میزبان فا | تارنمای هاست دانلود | تارنمای ایران سرور

2. شوربختانه ، به دلیل عدم کپی رایت در فضای اینترنت و کپی برداری مطالب و فایل ها ، با بررسی هایی متوجه آن شدیم که مدیران و نویسندگان سایر تارنما ها با پرداخت اشتراک و دسترسی به پیوند فایل ها (تمامی پیوند های تارنما تا سال پیش مستقیم و بر روی تارنمای هاست دانلود میزبانی می شدند ! ) خیلی راحت سریال ها و فیلم های درون تارنما را بر روی سایت خود انتقال می دادند (اصطلاح رایانه ای آن لیچ = leech می باشد.) که با این کار حداقل از این کار جلوگیری شد.

3. با افتخار ، تمامی فایل های درون تارنما ، به صورت ویژه و انحصاری کد گذاری ( انکود ) می شوند تا شما بتوانید فیلم ها و سریال ها را بهترین کیفیت ممکن و کم ترین حجم دریافت نمایید که خود این امر نیاز به یک تیم جداگانه و سرورهای اجاره ای ( ماهیانه 1.500.000 تومان ) می باشد .

در نتیجه

با توجه به شرایط اقتصادی موجود در کشور و تورم ! ما امسال هیچ گونه افزایش هزینه ای نداشتیم تا توانسته باشیم گامی ناچیز در این راه برداشته باشیم و در یک جمله : اگر  قرار بود تمامی هزینه های اشاره شده در بالا را لحاظ کنیم ، پلان یک ماهه برای هر کاربر  90 هزار تومان خواهد شد ! بله شاید بگویید چقدر زیاد است ؟! با همکاری صمیمانه و دلسوزانه تمامی دوستان و همکاران عزیز در تارنمای سلام زبان فرانسه ، تلاش کردیم تا جایی که به زیان هیچ طرف نباشد و با حالت برد – برد برای هر دو طرف ، هزینه ها را با این روش برای شما کاهش دهیم. 

| تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران

تارنمای سلام زبان فرانسه ، تلاش خود را کرده است تا محتوایی برای همه سنین آماده کرده باشد ، اما به دلیل آن که این تارنما در کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند چناچه کارگروه محترم تعیین مصادیق محتوای مجرمانه ، دستور به حذف فایلی دهد ، آن فایل از تارنما حذف خواهد شد .

راهنمای کامل | کار با رایانه و سیستم عامل ویندوز
راهنمای کامل | کار با تلفن همراه و سیستم عامل اندروید