دانلود فیلم به زبان فرانسه فانی ( Fanny )

Fanny : Fanny, amoureuse et abandonnée, apprend qu’elle attend un enfant de Marius. Elle se retrouve en position dramatique de mère-fille, incapable d’assurer son propre avenir et celui de son enfant. Elle accepte alors, avec l’approbation de sa mère et du grand-père de son enfant, César, de se marier avec un commerçant prospère du Vieux-Port, Honoré Panisse ; celui-ci est âgé de trente ans de plus qu’elle. Il reconnaît son enfant et l’élève comme le sien ; Panisse leur apporte une prospérité certaine, une honorabilité sociale retrouvée et un avenir confortable. Quelques mois après le mariage et la naissance du bébé, Marius, prenant conscience de son amour pour Fanny durant son voyage lointain, mais qui n’a pas de situation sérieuse, revient et cherche à reconquérir Fanny, toujours amoureuse de lui et à reprendre son enfant.

| فانی : فانی ، عاشق و رها شده ، می فهمد که از ماریوس باردار است. او خود را در موقعیت دراماتیک مادر و دختر می یابد ، قادر به تأمین آینده خود و فرزندش نیست. او سپس با تأیید مادرش و پدربزرگ فرزندش ، سزار ، موافقت كرد كه با یك بازرگان مرفه از بندر قدیمی ، هونوره پانیس ازدواج كند که سی سال از او بزرگتر است. او را فرزند خود تلقی می کند و او را به عنوان فرزند خود بزرگ می کند. پانیس برای آنها یک رفاه عالی ، یک احترام اجتماعی و یک آینده راحت به ارمغان می آورد. چند ماه بعد از ازدواج و تولد نوزاد ، ماریوس در حالی که در سفر دور خود به عشق خود فانی فکر می کند اما هیچ آینده مشخصی ندارد ، برمی گردد و سعی می کند فانی را که هنوز عاشق او است و فرزند خود را  از او بازپس بگیرد .

| کشور سازنده : فرانسه | ژانر : درام | سال پراکنش : 2013 | کیفیت فیلم : 720 پیکسل

| پیوند دریافت فیلم :

| پیوند دریافت زیرنویس فرانسوی :

| دیدن دیگر فیلم های تارنما : کلیک نمایید

| توصیه : برای زبان آموزان علاقمند به لهجه پاریسی

| راهنما : کلیک نمایید

| نمایه های از فیلم Fanny :

2 دیدگاه دربارهٔ «Fanny»

  1. با درود ؛
   فیلم مورد نظر به طور کامل دریافت گردید و هیچ گونه مشکلی نداشت !
   دلیل اینکه فیلم در درصد های مختلف متوقف می شود می تواند :
   1. به سرعت اینترنت و پهنای باند شما بستگی داشته باشد ، چنانچه شما همزمان چندین فایل را برای دریافت گذاشته باشید و نرم افزار مدیریت دانلود و دریافت شما ، با توجه به اولویتی که خودش در نظر می گیرد می تواند یک فایل را لحظاتی (حتی تا یک دقیقه ) متوقف کند (بنابراین پهنای باندی به دریافت آن فایل نمی رسد) تا به دریافت دیگر فایل ها بپردازد ، و اگر این امر چند بار تکرار شود ، آن فایل پیوندش منقضی می شود !
   2. با توجه به اینکه فایل ها بر روی هاست هایی هست که میلیون ها نفر در حال استفاده از آن سرورها هستند ، و اینکه در آن زمان اختلالی در سرورهای گوگل پیش آید امری طبیعی می باشد بنابراین کافیست تا در زمانی دیگر ( نیم ساعت یا یک ساعت دیگر ) تلاش نمایید .
   موفق باشین .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود فیلم به زبان فرانسه بوداپست ( Budapest )

Budapest

Budapest : Vincent et Arnaud sont deux amis ayant autrefois étudié dans la plus grande école de commerce française. Mais

بیشتر بخوانید