Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

دانلود نرم افزار آموزش زبان فرانسه Fluenz French

نرم افزار آموزش زبان فرانسه Fluenz French یکی دیگر از نرم افزارهای خودآموز فرانسه است که می توانید بجای معلم آن را بکار گیرید . این برنامه شامل 150 فیلم آموزشی زبان فرانسه می باشد که زمان تقریبی هر جلسه 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد . Fluenz French جامع ترین نرم افزار یادگیری مفهومی زبان می باشد . این نرم افزار پس از پایان هر درس از کاربران امتحان تستی ، کتبی و صوتی می گیرد . نرم افزار آموزش زبان فرانسه Fluenz French با به کارگیری جدیدترین تکنولوژی ها تجربه داشتن معلم خصوصی زبان فرانسه را برای شما محیا می کند و با توضیحات ساده و قراردادن شما در متون و دیالوگ های پرمفهوم و پرکاربرد جهان واقعی به یادگیری شما بسیار کمک می کند. امیدواریم که از دانلود این بسته ی آموزشی پر کاربرد لذت ببرید .

| توضیحات تکمیلی :

این بسته برای کسانی طراحی شده است که به زبان انگلیسی در حد معمول آشنا هستند، چون در این بسته آموزشی مدرس به زبان انگلیسی صحبت کرده و معانی کلمات را عنوان می‌کند، ضمن این که این بسته در اصل برای انگلیسی زبانان طراحی شده است؛ پس اگر به زبان انگلیسی مسلط نیستید احتمالاً نتیجه‌ی زیاد مطلوبی از این مجموعه نخواهید گرفت.

این بسته در 5 سطح ارائه می‌شود که هر کدام برای هدفی خاص طراحی شده است و رعایت ترتیب استفاده از هر بسته نیز ضروری است. هر بسته شامل یک DVD آموزشی شامل فیلم‌ها و سایر موارد آموزشی و یک CD شامل فایل‌های صوتی و دیالوگ‌ها و یک بسته تکمیلی (Supplementary) شامل فایل‌های PDF می‌باشد.

 

| سطح اولFluenz French 1
عنوان آموزشی: آموزش مقدماتی زبان فرانسوی و توانایی صحبت کردن ابتدایی

کاربرد: مناسب برای گشت و گذار در کشورهای فرانسوی زبان و انجام کارهایی نظیر خرید کردن، رستوران رفتن، فرودگاه و ایستگاه‌های قطار،اتوبوس سوار شدن و صحبت با راننده تاکسی، رزرو هتل.

موارد آموزشی :
– جمله سازی با افعال زمان حال و آینده
– جملات دستوری
– جملات پرسشی
– اسامی مذکر و مونث
– صفات
– ضمایر و مضاف الیه
– آشنایی با حروف اضافه
– شمردن تا 999.999 و بیان ساعت

| سطح دومFluenz French 2
عنوان آموزشی : قوی سازی پایه زبان فرانسوی و کسب ابزار لازم برای تعامل جدی‌تر

کاربرد: چیدمان برنامه‌ سفر و تنظیم قرارهای دوستانه، انجام کارهای ساده اداری، برنامه ریزی، تفریحات داخل شهر، مراجعه به دکتر و بیمارستان، خرید کردن از فروشگاه‌های زنجیره‌ای.

موارد آموزشی :
– جمله سازی با افعال زمان گذشته و حال و آینده
– افعال مهم بی‌قاعده
– حرف تعریف و ضمایر مفعولی
– مقدمه‌ای بر افعال انعکاسی
– صفات تفضیلی و عالی
– کاربرد حروف اضافه
– کاربرد پیشرفته اسامی مذکر و مونث

| سطح سومFluenz French 3
عنوان آموزشی : برقراری ارتباط عمیق با دنیای اطراف

کاربرد : انجام امور اداری و خانگی، اجاره آپارتمان و خانه، مباحثه خانوادگی، صحبت در مورد امور تحصیلی و شغلی، صحبت کردن در مورد آب و هوا، برنامه ریزی پیشرفته با دوستان و هم کلاسی‌ها، تعامل پیچیده در امور خرید و رستوران.

موارد آموزشی :
– افعال انعکاسی پیشرفته
– افعال بی‌قاعده در زمان‌های گذشته و حال
– صرف کردن فعل‌های زمان حال استمراری
– ضمایر مفعولی مستقیم و غیر مستقیم پیشرفته
– افعال شرطی و انواع گزاره‌ها
– اصطلاحات محاوره‌ای رایج
– کاربرد پیشرفته حروف اضافه
– بیان نظریات و ترجیهات

| سطح چهارم Fluenz French 4
عنوان آموزشی : ورود به اجتماع، بازار کار و سفر کردن

کاربرد : مباحثه و بیان داستان‌های خانوادگی و کودکانه، بیان فصول سال و اقلیم‌های آب و هوایی، انجام امور مالی و آشنایی با واحد پولی، باز کردن یا بستن حساب‌های بانکی، گردشگری داخل شهر و ترافیک، فعالیت‌های بیرون از خانه و برنامه ریزی، توصیف مکان‌های مختلف، امور ورزشی و وسایل مرتبط با آن، یادگیری فرهنگ اصیل فرانسوی و لاتین.

موارد آموزشی :
– بیان تعهد و وظیفه
– اصطلاحات جغرافیایی و جهت‌های اصلی
– قیدها و صفت‌های نسبی
– بیان آرزوها و علاقه‌ها
– افعال بی‌قاعده در زمان گذشته
– صرف کردن افعال انعکاسی
– بیان محاوره‌ای زبان فرانسوی
– استفاده از ضمایر مفعولی مستقیم و غیر مستقیم

| سطح پنجمFluenz French 5
عنوان آموزشی: دوست یابی، همکاری، شاغل شدن و عضو رسمی یک اجتماع، زندگی کردن دائمی و فعالیت سیاسی

کاربرد : مباحثه و استفاده از اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، صحبت کردن پیشرفته در مورد غذا و رژیم غذایی، مباحثه در مورد هنر و آثار هنری، صحبت کردن پیشرفته در مورد شغل و تحصیل، باز کردن حساب سپرده بانکی و انتقال پول، برنامه ریزی پیشرفته ملاقات رسمی و مسافرت کاری، نوشتن نامه و ایمیل‌های رسمی، اشتراک گذاری منو و دستور پخت غذا، مراجعه به دکتر و اصطلاحات پزشکی، پر کردن فرم‌های رسمی و اداری، اطلاعات پرواز و فرودگاه، دایره واژگان.

موارد آموزشی :
– صحبت کردن در زمان غیر کامل
– صحبت کردن محاوره‌ای پیشرفته و حروف ندا
– محل قرار گرفتن صفت‌ها و قیدها در جمله
– بیان زمان نسبی
– حروف و افعال ربطی
– آشنایی با ملیت‌ها و کشورها
– اصطلاحات قانونی و قضایی
– حیوانات و حیوانات خانگی
– حرفه‌ها و عناوین شغلی
– داستان تعریف کردن در زمان گذشته و گذشته غیر کامل

 

| نکات مهم :

1. نرم افزار آموزش زبان فرانسه Fluenz French نسخه F2 بر روی   |10|Windows |8|8.1 کار نمی‌کند و برای اجرا حتماً لازم است تا از ویندوز های XP یا Vista یا 7 استفاده نمایید

2. این بسته نیازی به کرک ندارد، فایل‌های قرار داده شده Image های رسمی شرکت هستند ولی دارای قفل می‌باشند، در نتیجه راهنمای نصب را به دقت مطالعه فرمایید.

3. هر سطح به صورت مجزا از سطوح دیگر است، بدین معنی که شما می‌توانید هر سطحی را که مایل بودید استفاده کنید و نیازی به دانلود تمامی 5 سطح نمی‌باشد.

4. لازم است گفته شود که نرم افزار آموزش زبان فرانسه Fluenz French F3 ، از ویندوز های 8 و 10 پشتیبانی می کند اما نسخه ای که در حال حاضر موجود است ، تنها تا ویندوز 7 پشتیبانی می شود.

5. برای اجرای نرم افزار نیاز است تا نرم افزار DAEMON Tools Pro را نصب کنید.

 

| پیوست :

 • با توجه به اینکه بسیاری از کاربران ممکن است از نسخه های به روز ویندوز همانند 8.1 و 10 استفاده کنند اما با توجه به اینکه این نرم افزار تا ویندوز 7 پشتیبانی می شود و همچنین بسیاری دیگر از نرم افزار هم ممکن است چنین باشند ، و در هر صورت تصمیم گرفته ایدکه ویندوز 7 را هم داشته باشید ( 2 ویندوز داشته باشید ) و اگر ویندوز کنونی شما 8.1 یا 10 باشد و کمی دانش IT شما هم به روز باشد ، می دانید که عملا نمی توانید ویندوز قدیمی تر را نصب کنید در حالی که ویندوز کنونی شما جدید تر است و بایستی دوباره ابتدا ویندوز قدیمی و سپس ویندوز جدید تر را نصب کنید و از طرفی هم دوست ندارید که داده های ویندوز کنونی را هم از دست بدهید ، برای این کار راه حلی است که بتوانید هر دو ویندوز را در کنار هم داشته باشد اگر چه ویندوزی را هم که می خواهید نصب کنید قدیمی تر از ویندوز کنونی اتان می باشد !! برای آشنایی با این روش ، این فایل را دریافت کنید .

 

 • راهنمای راه اندازی نرم افزار [حتما خوانده شود] : کلیک کنید

 

| نرم افزار آموزش زبان فرانسه Fluenz French

دانلود نرم افزار سطح یک  | دریافت فایل های صوتی

دانلود نرم افزار سطح دو  | دریافت فایل های صوتی

دانلود نرم افزار سطح سه | دریافت فایل های صوتی

دانلود نرم افزار سطح چهار | دریافت فایل های صوتی

دانلود نرم افزار سطح پنج | دریافت فایل های صوتی

| نمایه هایی از نرم افزار آموزش زبان فرانسه Fluenz French

[metaslider id=5886]

| دیگر نرم افزار ها

9 thoughts on “دانلود نرم افزار آموزش زبان فرانسه Fluenz French”

 1. سلام و مرسی از زحمتی که کشیدید. اگر بتوانید دیکشنری‌های کامل و جدید الکترونیک – هم برای ویندوز و هم برای اندروید – بگذارید خیلی خوب است.

 2. درود بر شما
  سؤال بنده اینه که شما کلاسهای گروهی برای زبان فرانسه در خود وین دارید یا خیر؟؟؟
  برای ثبت نام پسرم میخواستم سطح بالا
  سپاس از شما
  منتظر پاسختان هستم

  1. با درود بر شما ،
   نه ، ما کلاس های گروهی نداریم .
   آن طور که شما گفتین و بنده برداشت کردم ، یک گونه دوره می خواهید برای پیشرفت سریع در مهارت شنیداری و گفتاری ! که معمولا این گونه کلاس ها تنها مزیتشان همین است که می شود در آن ها گفتمانی راه انداخت و خود چالشی باشد برای پیشرفت مهارت گفتاری و شنیداری که خود این گونه یادگیری برای سطح بالا نیاز به دامنه واژگان بالا هم دارد . {چرا که در سطح نوآموز و میانه ، نیاز چندانی به دامنه واژگان بالا نیست و واژاک های همگانی راه انداز و کافی خواهد بود . }
   با سپاس
   بدرود .

  1. با سلام ، همان طور که می دونین چون تو کشور فرانسه برای آموزش ، به فرانسوی آموزش می دهند ، لذا بایستی تسلط شما به زبان فرانسه عالی باشد ، بنابراین فکر کنم خودتان هم فهمیدید که بایستی مهارت شما C باشه !
   اما اگه واسه مدارسش می خوایستین همون آزمون های DALF و DELF ( سطح B ) کفایت می کرد اما چون دانشگاهه متاسفانه یا بدبختانه سطح زبانتان آره !!! 🙂 و بعضا برخی دانشگاه مدرک زبان انگلیسی آیلتس رو هم ازتون می خوان !!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.