فروشگاه اینترنتی سلام زبان فرانسه

فروشگاه اینترنتی سلام زبان فرانسه

فروشگاه اینترنتی سلام زبان فرانسه ؛

با سلام به همه ی دوستداران زبان فرانسه ، بنابر دیدگاه های کاربران و نیز تصمیم مدیریت تارنما ، برآن شدیم تا برای برخی فایل ها ، فایل های ضمیمه ای را نیز در اختیار  کاربران و دوستداران این زبان قرار بدهیم برای نمونه در بخش “موزیک” شما می توانید رایگان، آلبوم را دریافت کنید و در کنارش می توانید متن نوشته ها را به دو گونه آلبوم دیجیتال آن [که طراحی خود نویسنده بوده] و یک فایل متنی برای چاپ ، خریداری نمایید که خب این کار می تواند هزینه های کناری آن را کاهش دهد و … .

 

این فایل های ضمیمه ، تلاش خود نویسندگان بوده و برای حمایت از نویسندگان ، خواهشمندیم از بازنشر آن حتی برای دوستانتان خود داری نمایید ، چرا که هزینه پرداخت آن واقعا کم می باشد و این حمایتی است از نویسنده تا به کار خود ادامه دهد .

همه ی کالا ها به گونه مجازی بوده بدین معنا که امکان ارسال فایل به گونه فیزیکی وجود ندارد، شما هنگامی که فایلی را خریداری کنید ، می توانید پس از آن ، بلافاصله  پیوند فایل را دریافت نمایید .

 

با سپاس ؛

آقای مدیر

فروشگاه اینترنتی سلام زبان فرانسه

 فروشگاه اینترنتی سلام زبان فرانسه

 

زبان فرانسوی یا فرانسه یکی از زبان‌های رومی است که به وسیلهٔ ۱۳۶ میلیون نفر در سراسر جهان به عنوان زبان مادری گویش می‌گردد. درحدود ۱۹۰ میلیون نفر، فرانسوی را به عنوان زبان دوم صحبت می‌کنند، و ۲۰۰ میلیون نفر دیگر هم آن را به عنوان یک زبان دوم اکتسابی استفاده می‌کنند. اجتماعات گویش‌کننده به فرانسوی در ۵۷ کشور و قلمرو حضور دارند. اکثر گویش‌کنندگان بومی این زبان در فرانسه‌اند، که مبدأ این زبان است.

 

Le français est une langue indo-européenne de la famille des langues romanes. Le français s’est formé en France (variété de la « langue d’oïl », qui est la langue de la partie septentrionale du pays) et est aujourd’hui parlé sur tous les continents par environ 274 millions de personnes1,4 dont 212 millions l’utilisent quotidiennement, 76 millions2 en étant des locuteurs natifs. En 2014, 77 millions d’élèves et étudiants s’instruisent en français dans le monde5. Elle est une des six langues officielles et une des deux langues de travail (avec l’anglais) de l’Organisation des Nations unies, et langue officielle ou de travail de plusieurs organisations internationales ou régionales, dont l’Union européenne. Après avoir été à l’époque de l’Ancien Régime la langue des cours royales et princières, des tsars de Russie aux rois d’Espagne et d’Angleterre en passant par les princes de l’Allemagne, elle demeure une langue importante de la diplomatie internationale aux côtés de l’anglais.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *